У Києві продали недобудований ТРЦ-гігант за 777 мільйонів гривень

У Києві продали недобудований ТРЦ-гігант за 777 мільйонів гривень

Фото: Максим Нефьодов / Facebook

Власником ТРЦ стала компанія "Солтекс Капітал".

Недобудований торговельно-розважальний центр Respublika продали на аукціоні за 777 млн гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

"Нам вдалося нарешті продати на ProZorro. Продажі права вимоги за кредитами, заставою за якими є недобудований ТРЦ "Республіка". Довгобуд пішов із молотка за 777 мільйонів гривень, на аукціоні з трьома учасниками", - написав він.

За словами Нефьодова, переможцем аукціону стало ТОВ "Солтекс капітал" та Deposit Guarantee Fund, який отримає гроші для виплат вкладникам банку "Надра".

"Ще окремо буде аукціон з продажу корпоративних прав на об‘єкт, вони в заставі у НБУ. Подія цікава не тільки самим фактом великої транзакції за дуже складним об‘єктом, але і як доказ, що ринок ритейлу почувається непогано", - додав заступник глави Мінекономрозвитку.

Сльози радості заважають писати цей пост, та все ж таки ось вам знакова подія для українського ринку нерухомості! Нам...

Опубликовано Max Nefyodov Среда, 6 февраля 2019 г.

Нагадаємо, величезний торговий центр Respublika, площею 321 тис. квадратних метрів, власником якого був олігарх Дмитро Фірташ, будували на столичній Кільцевій дорозі. Згідно з планами, відкриття центру було заплановано на листопад 2014 року, згодом через нестабільну економічну та політичну ситуацію в країні його перенесли на березень 2015 року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація