У Києві призупинили програму економічного та соціального розвитку міста на 2021-2023 роки

Дата публікації
Перегляди
1378
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві призупинили програму економічного та соціального розвитку міста на 2021-2023 роки

Фото: Getty Images

Реалізацію програми призупинено до завершення воєнного стану.

Будівництво, реконструкції та капітальні ремонти інфраструктурних об’єктів за програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки призупинено до завершення воєнного стану. 

Фінансування проєктів не відбувається.

Про це повідомляє КМДА.

Зараз підтримка критичної інфраструктури столиці та заходи з недопущення гуманітарної катастрофи в столиці фінансуються за рахунок резервного фонду бюджету міста Києва. 

У березні на фінансування заходів із забезпечення стабільного функціонування галузі житлово-комунального господарства, зокрема, комунальних підприємств та паливно-енергетичного комплексу міста, вивіз сміття, придбання техніки та обладнання для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій із резервного фонду виділено 548,4 млн грн.

"Зокрема, кошти спрямовують на закупівлю резервного палива для уникнення надзвичайних та аварійних ситуацій при роботі енергогенеруючого обладнання ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 СП «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго», а також придбання пожежних автодрабин, спеціалізованих аварійно-рятувальних автомобілів і пожежної техніки, запасних частин та витратних матеріалів до дихальних апаратів, пожежних рукавів і спеціалізованого екіпірування пожежних", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві метро знову їздитиме через Південний міст.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
1378
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація