У Києві приїжджих студентів відправлять додому через загрозу коронавірусу

У Києві приїжджих студентів відправлять додому через загрозу коронавірусу

Фото: Національний університет біоресурсів і природокористування

Столична влада ухвалила відповідне рішення через те, що студенти сприйняли карантин як додаткові канікули.

У Києві студенти, які мешкають у гуртожитках, будуть відправлені додому на час карантину.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу щодо протиепідемічних заходів та обмежень через можливе поширення нового коронавірусу COVID-19.

"Сьогодні (17 березня - прим.ред.) на комісії ухвалено доручення керівникам навчальних закладів відправити студентів додому", - наголосив він.

За словами Поворозника, нині у столиці виникла ситуація, що студенти сприймають карантин "як додаткові канікули".

"Вони перебувають у місті Києві. Є велике прохання обмежити доступ до гуртожитків", - додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація