У Києві припинили діяльність мережі стриптиз-клубів, в яких танцівниці займалися проституцією

Директору та адміністратору закладу готують повідомлення про підозру у сутенерстві.

У Києві правоохоронці припинили діяльність мережі нічних клубів, в яких танцівниці працювали повіями.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Правоохоронці встановили, що зловмисники організували надання сексуальних послуг у мережі стриптиз-клубів, розташованих у готелях Києва. Директор одного з клубів схиляв працівниць до проституції. Вартість послуг становила 200 доларів. Половину дівчата віддавали адміністратору клубу, яка передавала їх директору.

Загалом у протиправну діяльність було втягнуто близько 20 працівниць.

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 60 тисяч гривень, 1500 доларів США, 1000 євро, а також комп’ютерну техніку, мобільні телефони та чорнову бухгалтерію. За місцем мешкання основного фігуранта справи виявили порошкоподібну речовину білого кольору, яку буде направлено на експертизу.

Наразі затримані чотири особи. Вони керували роботою танцівниць, у тому числі "інтимну" частину їхньої роботи, та вели чорнову бухгалтерію.

Директорові та адміністратору закладу готується повідомлення про підозру у сутенерстві або втягненні особи в заняття проституцією. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці викрили діяльність двох борделів та затримали трьох сутенерів. Прибуток організаторів місць розпусти, де "працювали" семеро дівчат, становив близько 120 тисяч гривень на місяць. Одна з дівчат розповіла, що вартість послуг повій становив 600 гривень за півгодини і 1000 гривень за годину. 

Правоохоронці викрили у центрі Києва бордель

Правоохоронці викрили у центрі Києва бордель

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація