У Києві послабили карантин: як столичний транспорт виходить зі сплячки

У Києві послабили карантин: як столичний транспорт виходить зі сплячки

Фото: ТСН

Обмеження все ще є: всередину можна заходити лише в масках і поки є сидячі місця.

23 травня у Києві, який захлинався у заторах останні кілька тижнів, сьогодні запустили громадський транспорт. Поки що без метро. Зате вже з маршрутками. І їхати тепер дозволено усім, а не лише за спецперепустками. 

Як відновлював роботу транспорт у столиці йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пасажири тільки-но почули звістку і відразу пішли на зупинки. Перший трамвай після опівдня: і одразу сварка. Водійка перевіряла інформацію, чи справді уже можна пускати не лише за спецперепустками.

Але обмеження все ще є: всередину лише в масках і поки є сидячі місця. Завдання - уникнути натовпів. Це легко зробити в суботу, але перевірити, чи справляється з напливом транспорт можна буде в перший робочий день в годину пік.

Дозволено усім: як столичний транспорт вийшов з карантинної сплячки

Дозволено усім: як столичний транспорт вийшов з карантинної сплячки

Рівно два місяці тому столиця спорожніла. У наземний транспорт можна було потрапити лише за спецперепусткою. Місця вистачало не всім. На зупинках люди захлиналися від обурення

Поки що ходить транспорт нечасто. Журналісти ТСН чекали на свій 40 хвилин. Звичайні процедури, як компостування білетів, тут виглядають антисанітарними.

Деякі пасажири зізнаються: їдуть не у справах, а з цікавості. Транспорт виходить з карантинної сплячки поступово - роз'їжджаються старими маршрутами автобуси та тролейбуси. Приміром, водій Сергій бере у маршрутку лише по 10 пасажирів, але вже відчуває себе рятівником міста.

До понеділка лишається зачиненою підземка. Метро зупинилося 17 березня - попередньо говорили, що це лише до 3 квітня. Метрополітен перевозив щодня по півтора мільйона людей, але з понеділка цю кількість спробують регулювати. Пасажири мають дотримуватися відстані в 1,5 метра. Щотригодини всі приміщення дезинфікуватимуть і пустять лише тих, в кого температура нормальна і ознак захворювання немає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація