У Києві посеред вулиці знайшли мертвого чоловіка, який лежав у калюжі крові

У нього були порізи на шиї і руках.

У ніч проти 8 вересня на столичних Осокорках виявили чоловіка з порізами на тілі, який лежав у калюжі крові, повідомив Інформатор.

Лікарів і поліцію викликали перехожі, які побачили чоловіка на тротуарі. Медики, приїхавши на виклик, констатували смерть невідомого.

Поліцейські, оглянувши чоловіка, виявили на у нього кілька глибоких порізів на шиї і руках. Попередньою причиною смерті називають втрату крові.

Через 15 метрів від тіла лежала сумка з особистими речами чоловіка, але у ній не було ні документів, ні мобільного телефона. Серед крові були осколки флакона від парфуму, записка з іменем Світлана та номером телефону.

Особа загиблого наразі не встановлена. На вигляд йому близько 30 років. Поліція встановила, що чоловік сидів на лавці ще з 4 ранку. На камерах видно, що він був в цьому районі і періодично переміщався з місця на місце.

Як повідомлялося раніше, у Голосіївському районі столиці вранці неділі, 8 вересня, на озері виявили тіло жінки. За інформацією, загиблу знайшли на поверхні за п'ять-сім метрів від берега. Особу жінки наразі встановлюють. На вигляд їй 35-40 років. 

Жорстоке вбивство: у столичній водоймі знайшли пакети із рештками жіночого тіла

Жорстоке вбивство: у столичній водоймі знайшли пакети із рештками жіночого тіла

Повʼязані теми:

Наступна публікація