У Києві посеред ночі з величезним гуркотом завалилися три гаражі й розчавили автомобілі

Ніхто з людей під час інциденту не постраждав.

У Києві посеред ночі з дуже гучним гуркотом завалилися три гаражі. На телефонну лінію поліції 102 надійшов виклик про вибух.

Це сталося в гаражному кооперативі "Перемога" по провулку Лабораторному, 9, що в місцевості Черепанова гора неподалік території музею "Київська фортеця" в Печерському районі столиці. Про це передає "Київ оперативний".

На місце інциденту одразу ж направили правоохоронців, працівників Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, вибухотехніків, медиків.

З'ясувалося, що вибуху не було – просто гуркіт був настільки сильним, що охоронці гаражного кооперативу сприйняли його за вибух.

В одному з гаражних боксів транспорту не було, а в двох інших плитами перекриття та цеглою повністю розчавило "Тойоту" та "Волгу".

На місці працюють понад 30 рятувальників – розбирають завали. Причини обвалу поки що з'ясовують. Під час обвалу ніхто з людей не постраждав.

Надзвичайна подія трапилась цієї ночі на Лабораторному провулку 9! На лінію 102, надійшов виклик, про вибух 3-ох гаражі...

Опубліковано Киев Оперативный 6 вересня 2017 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація