У Києві порятунок дворового кота перетворився на спецоперацію

У Києві порятунок дворового кота перетворився на спецоперацію

Рятувальники попросили не розголошувати її деталей, бо задля порятунку маленького життя діяли на межі формального дотримання закону.

У Києві відбулася спецоперація з порятунку кота. Тварина без їжі та води тиждень голосила з-під даху покинутої і наглухо зачиненої будівлі, а поліція не могла зайти на об'єкт без дозволу власника, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцевий улюбленець, 3-місячне котеня, провалилося в димохід покинутої будівлі. Спершу людям було складно зрозуміти, звідки воно голосить. Будівля ж виявилася неприступною фортецею для рятувальників, поліції, і місцевих жителів. Захисники тварин спробували було потрапити на територію та врятувати кошеня, але перехожі подумали, що то мародери – і викликали поліцію. Правоохоронці ж кажуть, що без присутності представників власника будівлі будь-яка спроба потрапити на територію буде порушенням закону.

У столиці влаштували спецоперацію із визволення кошеняти

У столиці влаштували спецоперацію із визволення кошеняти

Споруда перебуває на балансі міністерства освіти. Додзвонитися на гарячу лінію журналісти не змогли. Тим часом один із рятувальників на свій страх і ризик видерся на дах і перевірив, чи жива ще тваринка, яка кілька днів у спеку провела без їжі та води. Спершу нікого не побачив, але потім встиг сфотографувати худорляву і виснажену істоту, котра виповзла поїсти скинутого корму.

Уже коли стемніло рятувальники таки відважуються на спецоперацію. Яким саме чином витягували кота – попросили не розголошувати. Головне результат – кіт у безпеці. У багатоповерхівці нарешті спатимуть спокійно – без нявкоту знадвору.

Кореспондент ТСН Ірина Прокоф'єва

Повʼязані теми:

Наступна публікація