У Києві поряд з головним газорегуляторним пунктом на Петрівці виявили міни

У Києві поряд з головним газорегуляторним пунктом на Петрівці виявили міни

У Києві поряд з головним газорегуляторним пунктом на Петрівці виявили міни

Снаряди виявили під час проведення земельних робіт.

Сьогодні, 25 червня, близько 11 години, співробітники "Київгаз" виявили три мінометні міни під час проведення земельних робіт на головному газорегуляторному пункті (ГГРП) по вулиці Степана Бандери, 6.

Про подію повідомляє відомство на своїй сторінці в соціальній мережі. 

Стан знахідок дає можливість припустити, що вони там знаходились ще з часів Другої світової війни, але газовики припустили, що у разі детонації, наслідки могли бути трагічними. "Вони одразу викликали поліцію та рятувальників, адже є небезпека вибуху. Об’єкт розташований поблизу газозаправної станції та ринку Петрівка – у разі вибуху однієї з мін, наслідки могли бути жахливими", - зазначили у відомстві. 

⚡️"Київгаз" знайшов міни поруч з ринком Петрівка⚡️ ⠀ Сьогодні, 25 червня, близько 11 години, наші співробітники виявили...

Опубліковано Київгаз Четвер, 25 червня 2020 р.


Там уточнюють, що сам ГГРП №6 побудований у період з 1960 по 1963 роки, а цього року компанія розпочала його реконструкцію задля підвищення пропускної спроможності на 40-50%. Але зараз монтажні роботи у зв’язку зі знахідкою припинені.

На місці працює поліція, рятувальники та сапери.

Нагадаємо, нещодавно сотні мін та снарядів виявили на Вінниччині. У селі Спиченці на арсенал часів Другої світової випадково натрапили місцеві. Фахівці кілька днів викопували небезпечні знахідки - протитанкові міни різних калібрів майже 700 одиниць. Схованка була на глибині метра. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація