У Києві поновлює роботу завод зі спалення сміття

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві поновлює роботу завод зі спалення сміття

Фото: УНІАН

Підприємство перебувало на плановому ремонті.

Сміттєспалювальний завод "Енергія" відновлює свою роботу у вівторок, 11 вересня. Про це повідомили у прес-службі Київської міської ради.

Там нагадали, що ремонт підприємства тривав від 10 серпня. Протягом місяця устаткування перевірили та підготували для посиленого режиму. "Після щорічного планового ремонту обладнання готове до роботи взимку – перетворювати побутові відходи на корисну енергію для забезпечення киян теплом і гарячою водою", - пояснили в муніципалітеті.

Сміттєспалювального заводу на Солом'янці не буде

Сміттєспалювального заводу на Солом'янці не буде

Директор заводу Сергій Крикун розповів, що було полагоджено бункер побутових відходів, котли, бойлерні, насоси і арматуру. "Сьогодні "Енергія" – єдиний в Україні сміттєспалювальний завод. Тож ми не можемо собі дозволити щоб він стояв, адже його робота вкрай важлива для Києва. Завод спалює близько 25% столичних відходів, а це майже 750 тонн сміття щодоби! Це ті відходи, які інші вивозять на звалища – ми ж повністю утилізовуємо їх, а взамін отримуємо теплову енергію для мешканців житлових масивів "Позняки" та "Осокорки", – пояснив він.

Відновлення роботи заводу та нарощування потужності буде проходити поступово протягом кількох днів. Це необхідно для безпечної роботи обладнання, а також накопичення і підготовки сміття до спалювання. Перші три доби підприємство працюватиме лише на третину своїх можливостей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація