У Києві понад 1000 точок продажу шаурми нелегальні, влада почала демонтаж

У Києві понад 1000 точок продажу шаурми нелегальні, влада почала демонтаж

Фото: УНІАН

У столиці тривають перевірки місць продажу фастфуду.

У Києві понад 1000 точок продажу вуличної їжі є незаконними.

Про це заявив перший заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій, пише "Громадське радіо".

"Сьогодні теж тривали перевірки. І всі ті точки, які передасть на нас Держпродспоживслужба через те, що в них відсутні дозвільні документи, будуть максимально швидко демонтовані. Тобто автомобілі (пересувні точки продажу) переміщуватимуться на штрафмайданчик. Зараз таких незаконних об’єктів більше 1000", - розповів він.

За словами Панчія, Держпродспоживслужба створила 16 груп, які проводять обстеження засобів пересувної торгівлі.

"Ті, що мають порушення, перенаправляють на департамент міського благоустрою, що й займається подальшою перевіркою дозвільної документації", - пояснив він.

Літня небезпека: як уберегтися від харчового отруєння в спеку

Літня небезпека: як уберегтися від харчового отруєння в спеку

Окрім цього представник КМДА зазначив, що нині вже демонтовані 6 точок, де продавали шаурму, не маючи дозвільних документів. Загалом у Києві працює 8 демонтажних бригад, згодом їхню кількість планують збільшити.

Нагадаємо, проблема із нелегальними МАФами в столиці знову постала гостро після масового отруєння шаурмою в Києві. Постраждалі поскаржилися, що купували фастфуд на Броварському проспекті. Спочатку постраждалих від отруєння було 16, згодом їхня кількість зросла та наразі наближається до сотні. Люди отруїлися фастфудом у чотирьох різних точках Києва: біля станцій метро "Дарниця", "Лісова", на Поштовій площі та на Оболоні. Держпродспоживслужба виявила, що всі ці торгові точки належать одному власнику і припинила їхню діяльність.

Повʼязані теми:

Наступна публікація