У Києві поменшає маршруток: схеми

У Києві поменшає маршруток: схеми

У Києві старі маршрутки замінять на комунальний транспорт / Фото: УНІАН

Маршрутки замінять низькопідлоговими тролейбусами та автобусами.

У Києві поменшає маршруток, їх замінять на муніципальний транспорт.

Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Кульбакоу коментарі телеканалу "Київ".

"Ми взялися за перевірки. За результатами було встановлено, що три перевізники взагалі не виконали зобов'язань. Вони здійснювали перевезення на маршрутах 187, 201, 408, 427, 437 та 497К застарілим рухомим складом, який не відповідав нормам безпеки та екологічності. Було розірвано з ними договори і скореговано маршрутну мережу, дещо змінено маршрути комунального перевізника "Київпастранс", який дублював ці маршрути. Було внесено зміни у тролейбусний маршрут №36 та автобусний маршрут №97К, щоб вони повною мірою могли обслуговувати пасажирів. Було збільшено кількість сучасних низькопідлогових тролейбусів та автобусів на цих маршрутах", - сказав Кульбако.

Перевагу в реорганізації маршрутної мережі надано автобусам і тролейбусам великої та особливо великої місткості КП "Київпастранс", а також приватним перевізникам, які якісно виконуватимуть умови договору.

Таким чином, з 20 квітня подовжено тролейбусний маршрут № 36 "Вул. Північна — станція метро "Святошин" до вулиці Чорнобильської.

Тролейбусний маршрут № 36 "Вул. Північна — станція метро "Святошин" до вулиці Чорнобильської. / Фото: Київпастранс

Внесені зміни в шлях слідування автобусного маршруту № 97К "Масив Новобіличі — вул. Академіка Єфремова" — із заїздом на вулиці Миколи Ушакова, Прилужну та Чорнобильську.

Автобусний маршрут № 97К "Масив Новобіличі — вул. Академіка Єфремова"

Нагадаємо, Київрада 20 квітня відвела землю і фактично розпочала процедуру створення Національного військового меморіального кладовища у Биківні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація