У Києві поліція покарала за загублену дитину маму, хоча винен був тато

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві поліція покарала за загублену дитину маму, хоча винен був тато

Поліція Києва / Facebook

Прийшов би тато, склали б протокол на нього, пояснили у поліції.

У Києві поліція склала адміністративний протокол на маму 8-річного хлопчика, який, перебуваючи разом з батьком удома, сам вийшов з квартири на пошуки матері. Користувачів соцмереж обурив той факт, що покарали маму, а не батька, який не встежив за дитиною.

У поліції ж запевняють, що склали протокол на маму, бо саме вона прийшла до поліції за сином: "Прийшов би тато – склали б протокол на тата".

Поліцейські виявили хлопчика, який блукав один, на станції метро "Дорогожичі". Після розмови з дитиною вони з’ясували, що він шукає свою маму. Жінка залишила сина з батьком і молодшою донькою вдома, а сама пішла у справах. Хлопчик сам вийшов з квартири та пішов її шукати. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

Варто зазначити, що покарали за неналежний догляд за дитиною саме маму, а не батька, разом з яким залишався хлопчик.

"Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з матір’ю хлопчика та попередили про те, що потрібно бути уважною та слідкувати за дітьми. Стосовно неї складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП. Окрім того, мати щиро подякувала правоохоронцям, що знайшли її сина та запевнила, що у подальшому буде більше уваги приділятиме вихованню", – йдеться в офіційному повідомленні київської поліції, поширеному ввечері 19 травня.

Нагадаємо, у лікарні помер 15-річний син багатодітних батьків Родікових, життя яких у березні забрав коронавірус. За день до цього хлопчик залишив прощальну записку і стрибнув з мосту.

Наступна публікація