У Києві поліція не пропускала в метро медиків, які показували спецперепустки на телефонах

Дата публікації
Перегляди
761
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві поліція не пропускала в метро медиків, які показували спецперепустки на телефонах

Фото: УНІАН

Пасажири скаржаться, що не мали змоги забрати перепустки на вихідних, а поліція зазначає, що просто виконує доручення.

Сьогодні вранці, 5 квітня, у Києві люди, які представилися медиками та показали спецперепустки у громадський транспорт на своїх телефонах, не змогли потрапити в метрополітен на станції метро "Видубичі". За їхніми словами, їм надіслали перепустки в електронному форматі, бо були вихідні і вони не могли їх забрати, пише hromadske.ua.

Зазначається, що за пів години на цій станції у метрополітен не пропустили чотирьох медпрацівників. Там чергувало багато співробітників Нацполіції та Муніципальної охорони. Вони і пропускають людей в метрополітен. Водночас на станції закрили один з входів.

Одна з одна з пасажирок, яку не пропустили в метрополітен з фото спецперепустки на телефоні, поскаржилась, що просто не мала змоги отримати її.

"Я була на Львівщині у відряджені. Коли я мала її взяти? Вчора увечері я от повернулася … У мене є стара перепустка, у мене є посвідчення, паспорт. Я лікар-епідеміолог, працюю у залізничній лікарні, де зараз лікують "ковідних" хворих", — розповідає одна з пасажирок.

Своєю чергою правоохоронці зазначають, що місто повинно було забезпечити медпрацівників спецперепустками, а вони ж виконують їм доручення.

"Це повідомлення не з’явилося сьогодні зранку. Треба було знати й орієнтуватися, або по-іншому це організовувати. Це ж не ми (правоохоронці — ред.) будемо враховувати. Якби було інше розпорядження, ми б і діяли інакше", - сказав один з представників муніципальної охорони.

В Офісі президента зазначили, що відповідно до звітів та численних повідомлень, без спецперепусток залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників. Таку ситуацію назвали неприпустимою і закликали владу столиці терміново виправити її.

Нагадаємо, від 5 квітня у Києві діють суворі карантинні обмеження, зокрема, у транспорт пускають лише за наявності спецперепустки. У столиці утворився транспортний колапс.

Новини України: як працює київський наземний транспорт в умовах нових карантинних обмежень

Новини України: як працює київський наземний транспорт в умовах нових карантинних обмежень

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
761
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація