У Києві поліція "накрила" збіговисько десятків кримінальних авторитетів

Під час огляду події правоохоронці вилучили зброю.

26 листопада у Пущі-Водиці на околиці Києва поліція та спецпризначенці навідалися до ресторану на "зустріч" кримінальних авторитетів.

Правоохоронці поспілкувалися із учасниками збіговиська та встановили їхні особисті дані. З’ясувалося, що більшість із них мають кримінальну біографію і відбували покарання за скоєння різних злочинів у місцях позбавлення волі. Тож більше 60 осіб доставили для перевірки до управління поліції.

Під час огляду місця зустрічі правоохоронці знайшли кілька одиниць зброї, дозвільні документи на яку викликали підозру. Її вилучили для проведення експертизи.

"Після проведення дослідження слідчі приймуть процесуальне рішення і визначаться із правовою кваліфікацією події", - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Нагадаємо, на кримінальній сходці на території одного з кафе у Кропивницькому виявили групу озброєних осіб. Серед затриманих – мешканці трьох областей, кілька з них мають статус "авторитетів" у кримінальному світі. За оперативною інформацією, 27 чоловіків прибули до Кропивницького, аби "обговорити" питання щодо перерозподілу сфер "впливу". Частина з них – раніше засуджені за злочини проти життя і здоров'я людини, а також за майнові злочини. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація