У Києві покрівельники збивали бурульки та пошкодили кондиціонери – мешканці вимагають компенсації

У Києві покрівельники збивали бурульки та пошкодили кондиціонери – мешканці вимагають компенсації

Фото: УНІАН

У керівній компанії, чиї покрівельники разом із мерзляками позбивали кондиціонери, своїх працівників захищають.

У Києві покрівельники так хвацько боролися з льодяними наростами на даху, що потрощили людям кондиціонери. Власники побитої техніки тепер вимагають компенсації, а комунальники знизують плечима і кажуть, що вони не можуть вказати бурульці як і куди падати.

Про це йдеться 19 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Так, разом із бурулями покрівельники збили кондиціонер Олега. А ще сусідський.

"Я вийшов і кажу:  "Хлопці, якщо будете збивати на першому будинку, то там кондиціонери, щоб не постраждали". Відповідь була така: "Як повезе". От і не повезло", - згадує чоловік.

Кондиціонер пана Олега не відпав, але в ньому дірка. Сплатити збитки мають винуватці, певен господар.

Бурулькозбивач зі стажем Ігор зізнався, що спрямувати брили в правильному напрямку не завжди вдається, тому краще нехай упаде на щось, а не на когось.

У керівній компанії, чиї покрівельники разом із мерзляками позбивали кондиціонери, своїх працівників захищають: будинків, кажуть, із висулями багато, а робочих рук мало. На потрощені кондиціонери все ж вийдуть комісією і подивляться. Але чи будуть щось компенсувати - це вже питання, бо кондиціонери на стіні мешканці повісили самовільно, без їхнього дозволу.

Новини України: у Києві під час збивання бурульок покрівельники пошкодили людям кондиціонери

Новини України: у Києві під час збивання бурульок покрівельники пошкодили людям кондиціонери

Юристи ж рекомендують назбирати максимум доказів того, хто і як вам завдав шкоди. Із цим усім іти до винуватців. Вони ж упродовж тижня, так каже закон, мають добровільно компенсувати збитки грошима.

"Але на практиці на це розраховувати не треба. На практиці вони завжди говорять: "Це не ми, ми нічого не винні, ви самі винні, у вас кондиціонер поганий". Будуть говорити, що ви не мали права взагалі його вішати і т.д. У цьому разі треба позиватися до суду", - каже юрист Лаврентій Царук.

На противагу словам юриста двірничка Людмила розвішує по під'їздах оголошення. На папері попереджають про небезпечні бурулі і що коли на щось упадуть, то вони відповідальність не несуть. А що точно впадуть, пані Людмила і не сумнівається, бо уже завтра буде плюсова температура.

І від того, що може бути, пан Олег уже захищається. Щоб уберегти вцілілий кондиціонер, пішов із лопатою на дах і розчистив сніг сам.

За збігом обставин, потрощений кондиціонер Олега був застрахований. Коли техніку відновить, то хоче її накрити ще й металевими ґратами, аби бурулі було не до снаги її пробити.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація