У Києві показали унікальне кіно, під час якого глядачі вирішували подальшу долю героїв

У Києві показали унікальне кіно, під час якого глядачі вирішували подальшу долю героїв

Глядачі у реальному часі були одразу і сценаристами

Коли глядач вирішує, що трапиться з акторами просто під час фільму. У Києві, в межах фестивалю "Молодість", показали унікальне кіно. За допомогою спеціальної програми аудиторія голосує, а на екрані миттєво з’являється епізод, який обрала більшість. Від людей залежить усе - навіть характер головного героя. Україна стала першою державою, яка побачила інтерактивний фільм, після показів на батьківщині авторів, Британії і Швейцарії, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Кіно просто неба на столичному Трухановому острові,  та ще й таке, де мобільні телефони просять не вимкнути, а навпаки не ховати підчас перегляду. Продюсер фільма "Нічна зміна" Курбан Асам у таких умовах презентує власне творіння вперше.

"Ніколи на пляжі. Я навіть написав партнерам – уявляєте, ми сьогодні на піску", - каже Курбан.

Поки глядачі встановлюють шезлонги і вмощуються зручніше, Курбан допомагає журналістам ТСН завантажити програму, яка зробить аудиторію учасниками сюжету фільму. На чорному екрані з’являтимуться варіанти розвитку подій.

В межах фестивалю "Молодість" вперше показали інтерактивний фільм

В межах фестивалю "Молодість" вперше показали інтерактивний фільм

"Більшість вирішує, що трапиться далі у фільмі. Не те що -  піти ліворуч, чи праворуч, а психологічний вибір. Захисти її, чи залиш її", - каже продюсер.

Протягом фільму глядачі мають зробити вибір сто п’ятдесят разів. В результаті шість годин підготовленого матеріалу - стають приблизно сімдесятьма хвилинами на екрані. Вони кожного разу різні, як і смаки аудиторії. Триллер розповідає про англійського студента - Метта, якого втягують у криваву кримінальну історію. Наскільки криваву, теж залежить від публіки.

"Нам дуже подобалися ці книжки з восьмидесятих, де ви робили вибір, куди піти, і перегортали на відповідну сторінку. Можливість написати власну історію  захопила нас і ми вирішили втілити її у кіно", - каже чоловік.

Цікаво й глядачам. Кіно стартує. Запитання з’являються на екранах смартфонів щохвилини. Вибір українців англійським героям не завжди подобається. Зате самі глядачі у захваті.

Позаду публіки за тим, як розвиваються події, спостерігає сам Курбан. Каже, українці його приємно вразили. Таким позитивним він свого героя ще не бачив.

"Глядачі зараз обирають найбільш героїчну версію. Вони змушують його боротися. Вони роблять хороший вибір – не на користь зла", - пишається Курбан.

Зупинятися автори інтерактивного кіно не збираються. У планах - зняти фільм про кохання, де, власне, кого покохати за головного героя вирішуватимуть глядачі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація