У Києві погіршився стан повітря: які шкідливі речовини зафіксували

У Києві погіршився стан повітря: які шкідливі речовини зафіксували

Фото: pixabay.com

У повітрі — перевищення оксиду вуглецю, діоксиду азоту та формальдегіду.

У Києві погіршився стан повітря. У період від 26 до 31 липня стаціонарні пости Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського зафіксували перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин.

Про це повідомили в пресслужбі геофізичної обсерваторії.

Так, фахівці відібрали і проаналізували 1560 проб повітря з 15 стаціонарних постів. Окрім іншого, за останній час в столиці підвищився вміст формальдегіду.

Що зафіксували пости обсерваторії?

На Бессарабській площі, площі Перемоги, проспекті Перемоги, вулицях Каунаській і Семена Скляренка в 1,0—1,3 рази спостерігається перевищення завислих речовин.

На площах Деміївській і Бессарабській, проспекті Перемоги і в Гідропарку зафіксували перевищення в 1,2—1,9 разів оксиду вуглецю.

На вулиці Семена Скляренка пости показали перевищення в 5,2-5,7 раза діоксиду азоту. У той же час на площі Перемоги, вулиці Каунаській, проспекті Перемоги, Бессарабській площі, вулиці Інженера Бородіна, на Оболонському проспекті, площі Деміївської, бульварі Лесі Українки перевищення діоксиду азоту у 3,0-3,7 раза.

На проспекті Перемоги, вулиці Каунаській і Бессарабській площі — в 5,0-5,3 раза перевищення формальдегіду. Водночас на вулиці Семена Скляренка, площі Перемоги, площі Деміївській, бульварі Лесі Українки — вміст формальдегіду перевищено в 4,4-4,6 раза.

Нагадаємо, що в головній артерії Дніпра помітили масовий мор риби. Екологи кажуть, що проблема може критися в жаркій погоді і якості води.

Як погана екологія впливає на шанс заразитися вірусами й де відстежити якість повітря

Як погана екологія впливає на шанс заразитися вірусами й де відстежити якість повітря

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
417
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація