У Києві подружжя займалося сутенерством: фото

Група осіб налагодила бізнес з надання послуг сексуального характеру в орендованих квартирах на території Дарницького району Києва.

У Києві судитимуть групу осіб, які займалися сутенерством.

Організаторами незаконного бізнесу виявилась подружня пара, яка залучила до своєї злочинної діяльності ще двох осіб на ролі адміністраторів, які відповідали на телефонні дзвінки клієнтів та займались організаційною роботою.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Встановлено, що група осіб налагодила бізнес з надання послуг сексуального характеру в орендованих квартирах на території Дарницького району Києва.

"Для того, щоб рекламувати свої послуги, організатори залучили ще одну особу, яка займалась підготовкою та розміщенням рекламних оголошень на тематичних сайтах. За допомогою оголошень учасники групи знаходили жінок для зайняття проституцією. Останні зобов’язувались перераховувати організаторам частину отриманих коштів, а залишок розподіляти між собою", - йдеться у повідомленні.

Вартість послуг становила від 1600 до 2500 гривень за годину.

Загалом група складалася з п'яти осіб, які тривалий час займались сутенерством.  

Учасників групи затримали у грудні 2020 року за результатами тривалого проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

За вчинене обвинуваченим загрожує покарання від п'яти до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 25-річний житель селища Іваничі впродовж року організовував платні сексуальні послуги на території Волинської області. Чоловік підшуковував дівчат віком від 19 до 25 років, переважно із сіл, які б займалися проституцією. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація