У Києві почав працювати великий Центр вакцинації від коронавірусу

У Києві почав працювати великий Центр вакцинації від коронавірусу

Фото: pixabay.com

Центр відкрився у суботу, 29 травня.

У столиці на базі Міжнародного виставкового центру у вихідні дні почав працювати великий Центр вакцинації від COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу 28 травня.

"У Києві, як і в інших регіонах країни, триває вакцинація від COVID-19. 29 травня, на базі Міжнародного виставкового центру почне працювати великий Центр вакцинації від COVID-19. Це – приклад взаємодії соціально відповідального бізнесу з містом. І я дякую власникам виставкового центру братам Ткаченкам за їхню позицію і бажання допомогти місту та державі в боротьбі з коронавірусом. У Центрі вакцинації у вихідні дні щеплення вакциною CoronaVac робитимуть киянам, які зареєструвалися у додатку "Дія". Вакцину надає, нагадаю, Міністерство охорони здоров’я", – сказав мер.

Кличко повідомив, що загалом у столиці вже вакцинували понад 113 тисяч людей. Це, переважно, – медики, соціальні працівники, вчителі, залучені до проведення ЗНО, паралімпійці та маломобільні громадяни. Вони отримали щеплення вакцинами, які раніше надало Міністерство охорони здоров’я: Covishield, CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca. На сьогодні всі дози для первинної вакцинації використані. І триває ревакцинація.

Віталій Кличко зазначив, що 25 травня столиця отримала чергову партію вакцини CoronaVac. 20 640 доз будуть використані для щеплення паралімпійців, правоохоронців, працівників санаторно-курортних закладів та киян, які записалися в лист очікування через додаток "Дія".

Очільник столиці також повідомив, що у Києві на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги районів працюють 98 додаткових стаціонарних пунктів щеплення, а також 15 мобільних бригад. У них працюють медики, що пройшли спеціальну підготовку.

Також місто вже підготувало ще 10 мобільних бригад для роботи на платформі Pfizer. Вони розпочнуть вакцинацію, як тільки в Україні з’явиться ця вакцина у необхідній кількості.

Нагадаємо, станом на ранок 28 травня у Києві зафіксовано 384 нових випадки коронавірусу за добу. Це на 70 випадків менше, ніж 27 травня (454 випадки коронавірусу). 

Повʼязані теми:

Наступна публікація