У Києві побили авіаконструктора. Він звинуватив поліцейських

У Києві побили авіаконструктора. Він звинуватив поліцейських

Правоохоронці стверджують, що за інцидент мають відповідати патрульні.

У Києві в людному місці побили авіаконструктора заводу "Антонова" Віктора Ковальського

За словами потерпілого, його лупцювали п'ятеро, зокрема, нібито двоє поліцейських, бо запідозрили, що він – валютний шахрай, який начебто обдурив одного з нападників, ідеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ковальський 47 років працює авіаконструктором. Він - один із творців Ан-74 і знаменитої "Мрії". Того вечора він повертався з роботи і виходив із метро Шулявська. Портфель з кресленнями ще був цілий, а ручка невідірвана. Аж раптом підбіг чоловік і вхопив за руку. "Він каже: "Прикурити". Я кажу: "Я не палю". Запальнички немає - відпусти. Тут же, як я сказав відпусти, хотів вирватися, на мене посипалися удари ззаду і по голові", - розповів конструктор.

Спочатку 81-річного чоловіка били троє, а потім до них приєдналися поліцейські. Свідки і номер патрульної машини запам’ятали – 4435. На постраждалого вдягли наручники і потягли в поліцейське авто. Тільки коли порвали його портфель і поглянули, що там, зрозуміли: схопили не того. Тоді й розкрилися мотиви нападу. Свідки розповідають: на авіаконструктора вказав невідомий у червоній куртці. Він же привів з собою приятелів і поліцію, які запідозрили, що потерпілий – валютний шахрай. "Цей у червоній куртці нібито десь міняв якісь долари. Начебто його кинули на 10 тисяч доларів. Показали на мене. Але це вже потім з'ясувалося. Я про це не знав", - додав Ковальський.

Авіаконструктор дістав струс мозку, йому ушкодили зуб і спину. Сусід, який прибіг на допомогу, каже: швидку викликали перехожі, бо поліція травми ігнорувала. Родичі побитого розповідають: на місце виїхали навіть слідчі з Солом’янського району Києва, але до останнього трималися версії, що Віктор Ковальський – валютний шахрай. "Коли батько сидів в поліцейській машині, він говорить, що робити: зараз його відвеземо в слідчий ізолятор і будемо його катувати, вибивати з нього правду", - зазначила донька потерпілого Вікторія Ковальська.

Чоловіка у червоній куртці звати Сергій. ТСН надіслала йому електронного листа з проханням викласти свою версію. Відповіді немає, а в поліції Києва поки що не змогли пояснити, що це була за спецоперація і чому правоохоронці беруть участь у приватних розбірках. В Солом'янському райуправлінні лише сказали: інцидент почався за участі патрульних, яких контролює інше керівництво. "Йдеться про патрульну поліцію, яка до нас стосунку жодного немає. Мої співробітники прибули на місце потім уже, коли там сталася ця сутичка. Саму сутичку наші співробітники не бачили і, звісно, не брали участі. Зараз розбираємося з цим – що там сталося", - сказали у поліції.

Віктор Ковальський написав у поліцію заяву на поліцію. За фактом сутички відкрили кримінальне провадження.

У Києві побили авіаконструктора заводу "Антонов" Віктора Ковальського

У Києві побили авіаконструктора заводу "Антонов" Віктора Ковальського

Повʼязані теми:

Наступна публікація