У Києві планують змінити тарифи проїзних: скільки коштуватиме квиток

У Києві планують змінити тарифи проїзних: скільки коштуватиме квиток

Фото: УНІАН

Також у столиці хочуть ввести добові проїзні.

У Києві від 1 квітня цього року планують скасувати роздільні місячні проїзні квитки на різні види громадського транспорту і ввести єдині – з обмеженням та без обмеження кількості поїздок, а також ввести добові проїзні.

Про це йдеться в проєкті розпорядження КМДА, пише Інтерфакс-Україна.

За планами проїзний з необмеженими поїздками на місяць для автобусів, трамваїв, тролейбусів, фунікулера та метрополітену буде коштувати 1,3 тисячі гривень, лише на другу половину місяця - 650 грн. Для студентів вузів і ПТУ денної форми навчання – половину вартості (650 грн), для учнів денної форми навчання – чверть вартості (325 грн або 162,5 грн на другу половину місяця).

Міська електричка в переліку доступних видів транспорту для цього квитка не значиться.

Проїзний на 46 поїздок для автобусів, трамваїв, тролейбусів, фунікулера, метрополітену та міської електрички, як планується, коштуватиме 290 грн; на 62 поїздки – 360 грн; на 92 поїздки – 575 грн; на 124 поїздки – 770 грн.

За проєктом, на другу половину місяця ці квитки також планується продавати за 50% вартості з обмеженням в такій само кількісті поїздок. Аналогічні квитки для студентів вузів і ПТУ будуть продаватися за половину вартості, для учнів денної форми навчання - 25% вартості; наприклад, шкільний проїзний з обмеженням в 46 поїздок протягом місяця буде коштувати 72,5 грн.

Водночас у Києві хочуть ввести квитки на проїзд в автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері, метрополітені та в міській електричці без обмеження кількості поїздок терміном в 1-3 доби. Квиток на 24 години буде коштувати 100 грн, 48 годин – 150 грн, 72 години – 200 грн.

Тарифи на разові поїздки залишаються незмінними: від 6,5 до 8 грн в залежності від кількості придбаних за раз поїздок.

Наразі проїзний квиток на місяць в наземному транспорті без обмеження кількості коштує 390 грн, в метрополітені – 610 грн, на два види транспорту (наземний + метро) на 46 поїздок – 570 грн; на 62 поїздки – 670 грн.

Нагадаємо, на початку грудня "Укрзалізниця" повідомила, що впродовж 2020 року щомісяця підніматиме на 2% вартість пасажирських квитків. В "УЗ" зазначають, що підвищення тарифів планується здійснювати поетапно - щомісяця, починаючи від 1 березня по 31 грудня 2020 року в усіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу поїздів Інтерсіті+. У підсумку, ціни на залізничні квитки зростуть у 2020 році на 22%.

Уряд вирішив змінити підхід до перевірок громадського транспорту – економічні новини

Уряд вирішив змінити підхід до перевірок громадського транспорту – економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація