У Києві після дворічної реконструкції відкрили центральний автовокзал: фото та відео

Автор
Іван ПетричакІван Петричак
Дата публікації
Перегляди
757
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ремонт автовокзалу обійшовся в 100 мільйонів гривень.

У Києві після дворічної реконструкції відкрився центральний автовокзал. Без серйозної модернізації він простояв від самого створення. А це понад 60 років.

Про це 22 липня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Автовокзал відкривають з кульками, але - без перерізання стрічки. В очі впадає оновлений фасад, інформаційна стійка при вході та електронне табло. Ще два роки тому в автовокзалі та біля нього була жвава торгівля пиріжками та шаурмою. Знайти свій рейс, нехай і з квитком в руках, було ще тим квестом. Чимало перевізників працювали поза касу. Тоді державний автовокзал заробляв усього 30 тисяч гривень на рік. У березні 2020-го його віддали на приватизацію. Ремонт обійшовся в 100 мільйонів гривень.

В зоні очікування просто приємно перебувати. Є столи, стільці, все в білих тонах. Є кондиціонер. Поруч можна роздивлятися мозаїку, якій вже 60 років. Це єдине, що лишилось від старого вокзалу. Робота знаних митців - Ади Рибачук і Володимира Мельниченка.

Новини України: у Києві після реконструкції відкрився Центральний автовокзал

Новини України: у Києві після реконструкції відкрився Центральний автовокзал

На трьох поверхах вмістилися зони очікування, фуркоти, пандуси і ліфти. Замість старих сходів - ескалатор. Можна підвезти валізку.

З новацій – міні-готель. Особистий номер на добу тут коштує 1300 гривень. Є і хостел - 400 гривень на добу. Чиста білизна, телевізор і туалет.

Найслабкіші місця будь-якого автовокзалу – туалет. Тут замість смороду – пахне лавандою. Поруч метушиться прибиральниця Ганна. Дезінфекція - щогодини.

На платформах – нові таблички. Але пасажири ще не звикли. Крутять головами і губляться.

Це перший оновлений автовокзал у столиці. Разом з ним - інвестори взялися ще за 23 у всій області.

"Це перший об’єкт. Попереду – залізничний вокзал. Інвестори побачили, що держава може бути надійним партнером. Звичайно, проблеми з нелегальними перевізниками поки. Але – це вже інше питання", - зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Пасажирам байдуже чий автовокзал, приватний чи державний. Головне - тепер мають хоч чим дихати, чисто й охайно.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація