У Києві пішохода збило на смерть авто, коли він перебігав 8-смугову дорогу
ДТП сталася в районі метро "Житомирська".
© facebook.com/dtp.kiev.ua
Увечері 9 травня на проспекті Перемоги в районі станції "Житомирська" в Києві, в бік виїзду з міста, пішохід перебігав дорогу в недозволеному місці - через вісім смуг та відбійник. Хоча поруч - підземний перехід.
Пішохода збив автомобіль. Смерть була миттєвою. Про це повідомляє dtp.kiev.ua на своїй сторінці у Facebook.
Нині на місці аварії працює поліція та з'ясовує обставини.
© facebook.com/dtp.kiev.ua
Коментарі
Сортувати: