У Києві підрахували, скільки років знадобиться на відновлення туристичної галузі після пандемії

У Києві підрахували, скільки років знадобиться на відновлення туристичної галузі після пандемії

Фото: pixabay.com

У КМДА зазначили, що Київ відвідала найбільша кількість туристів з наступних країн: Ізраїль, США, Білорусь, Німеччина та Великобританія.

На відновлення туристичної галузі Києва після завданих пандемією COVID-19 збитків, за прогнозами експертів, може знадобитися до двох років. Водночас на відновлення світової туристичної сфери потрібно не менше п'яти років.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час онлайн-зустрічі з представниками посольств Нідерландів та Фінляндії.

"Зрозуміло, що протягом 2020 року Київ відвідала чи не найменша кількість іноземних туристів за останні 10 років. Але незважаючи на це, столиця і Україна залишається популярним напрямом серед іноземців. І після послаблення обмежень за перше півріччя Київ відвідали 276 тисяч туристів, а за дев'ять місяців надходження від турзбору склали майже 30 мільйонів. Тобто галузь навіть в умовах пандемії є перспективною і приносить кошти до бюджету", – зазначила Марина Хонда.

Але пандемія закінчиться – і потрібно буде повертатися до нормального життя. Зараз у КМДА вже працюють над тим, щоб збільшити кількість туристів до України та Києва.

"Із цією метою ми плануємо провести спільну крос-промоцію з країнами, які можуть бути цікавими для українських туристів. Ми розпочали перемовини з посольствами Нідерландів, Фінляндії та інших країн, щоб вже навесні запустити ці проєкти. Перш за все, вони будуть спрямовані на ознайомлення іноземних туристичних агенцій та представників мас-медіа з Україною і Києвом", – додала Хонда.

Чиновниця зауважила, що практично усі європейські країни для України, і так само Україна для європейців, – перспективний напрям. Оскільки географічно країни досить близькі, для туристів може підійти формат поїздки на вихідні.

Також, за словами заступниці голови КМДА, Київ відвідала найбільша кількість туристів з наступних країн: Ізраїль, США, Білорусь, Німеччина та Великобританія.

Нагадаємо, станом на ранок 4 грудня у Києві зафіксовано 1 374 нових випадки коронавірусу за добу. Це на 10 випадків більше, ніж 3 грудня (1 364 інфікованих)

Повʼязані теми:

Наступна публікація