У Києві підприємця підозрюють у розкраданні 800 тисяч гривень на постачанні продуктів для військових

У Києві підприємця підозрюють у розкраданні 800 тисяч гривень на постачанні продуктів для військових

Фото: Прокуратура міста Києва

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

У Києві підприємця підозрюють у розкраданні 800 тисяч гривень на постачанні продуктів харчування для військовослужбовців.

Солом’янською окружною прокуратурою міста Києва за результатами проведених слідчих дій повідомлено про підозру підприємцю за фактом розтрати та привласнення коштів державного бюджету в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідством встановлено, що між підприємцем та військовою частиною був укладений договір на закупівлю 10 тисяч кг м’ясопродуктів (консерви м’ясні) для військовослужбовців.

Постачальник, достовірно знаючи, що технічні характеристики товару не відповідають ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, передав військовій частині цей товар. У подальшому посадовими особами військової частини проведено розрахунок з продавцем.

Відповідно до експертного висновку Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, поставлені м’ясні консерви не відповідають вимогам ДСТУ. Внаслідок цього державному бюджету завдано збитків у розмірі майже 800 тис. грн.

У межах розслідування вказаного кримінального провадження також перевіряється причетність групи підприємців до постачання іншої неякісної продукції військовослужбовцям.

З метою збирання та фіксації доказів вчинення кримінальних правопорушень, а також відбору зразків продукції, поставлених на виконання інших договорів, 26 серпня на підставі ухвал суду на підприємствах проведено обшуки.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадаємо, у Києві 23 посадовцям повідомлено про підозру в розкраданні столичного бюджету.

Повʼязані теми:

Наступна публікація