У Києві під загрозою закриття близько 30 коледжів та училищ – нардеп

У Києві під загрозою закриття близько 30 коледжів та училищ – нардеп

Фото: УНІАН

Київ - єдиний регіон України, якому не передбачена необхідна дотація на 2018 рік.

Народний депутат, радник Київського міського голови Дмитро Білоцерковець заявляє про загрозу закриття 29 столичних коледжів і училищ через відсутність фінансування.

Про це він повідомив у своєму Facebook.

«29 навчальних закладів Києва I-II категорії можуть підлягати закриттю в 2018 році в зв`язку з тим, що в проекті держбюджету на 2018 рік не передбачено їх фінансування. Єдиний регіон України, якому не передбачена необхідна дотація на 2018 рік, це Київ», - написав Білоцерковець.

За його словами, сума необхідної дотації - 271 млн гривень.

29 учебных заведений Киева I-II категории могут подлежать закрытию в 2018 году в связи с тем, что в проекте госбюджета н...

Опубліковано Dmitriy Belotserkovets 8 жовтня 2017 р.

«Передача навчальних закладів на баланс міста без передачі фінансування реально може привести до моментального їх закриття», - заявив депутат.

На думку нардепа, в цій ситуації необхідно або залишити державне фінансування цих навчальних закладів I-II категорії (Білоцерковець також оприлюднив список коледжів і училищ), що можна передбачити іншою редакцією бюджетного кодексу і проекту держбюджету, або передбачити необхідну дотацію в держбюджеті 2018.

Нагадаємо, під час цьогорічної вступної кампанії найпопулярнішими серед вступників стали Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Львівський національний університет імені Івана Франка. 

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація