У Києві під стінами російського посольства пройшла акція на підтримку захоплених українських моряків

Українські моряки в полоні РФ вже дев’ять місяців.

У неділю, 25 серпня, під посольством Російської Федерації у Києві відбулася акція на підтримку 24 українських моряків, яких 25 листопада в Керченській протоці захопила РФ. Акція мала символічну назву - "Дев’ять місяців полону".

Про це пише "Цензор. Нет".

"Нашою акцією хочемо нагадати морякам, що ми їх чекаємо, Україна їх чекає. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому наші хлопці повернуться додому. РФ не вдалося зламати їх навіть полоном. Ми за них боремося і будемо продовжувати боротися до остаточного їх звільнення" , - сказав батько одного із полонених моряків Василя Сороки, Віктор Сорока.

Акцію організували родичі військовополонених разом із небайдужими українцями. Зокрема, вона приурочена до дати затримання моряків  - саме 25 листопада 2018 року Росія напала на корабельну групу ВМС України в Керченській протоці і захопила в полон українців.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали російський танкер NEYMA, який торік блокував українські військові кораблі у Керченській протоці, біля Ізмаїла. У Державній прикордонній службі уточнили, що на судні провели обшуки та вилучили речові докази. 

Українські силовики затримали російський танкер, яким перекривали Керченську протоку

Українські силовики затримали російський танкер, яким перекривали Керченську протоку

Повʼязані теми:

Наступна публікація