У Києві під час посиленого карантину людям дозволили кататися на ковзанках і атракціонах: умови

У Києві під час посиленого карантину людям дозволили кататися на ковзанках і атракціонах: умови

Фото: УНІАН

На ігрових майданчиках одночасно може перебувати до 20 осіб.

Ковзанкам на свіжому повітрі у Києві дозволили працювати під час жорсткого карантину, який діє в Україні до 24 січня. Але відвідувачі повинні дотримуватися певних обмежень.

Про це повідомили в пресслужбі Держпродспоживслужби.

Крім того, працювати дозволили атракціонам просто неба. Втім, організатори і ковзанок, і атракціонів, зобов'язані забезпечити дотримання соціальної дистанції між людьми. Також вони повинні стежити за кількістю осіб на ігрових майданчиках. Обмеження — понад 20 людей.

Водночас у Держпродспоживслужбі нагадали, що новорічні локації у Києві на час додаткових протиепідемічних обмежень працювати не можуть. Так, забороняється робота святкових концертів і ярмарків, зокрема торгівля їжею та напоями. За дотриманням обмежень стежать Національна поліція, Держпродспоживслужба та "Муніципальна охорона".

Нагадаємо, за перший день введення додаткових карантинних обмежувальних заходів у Києві було виявлено низку порушників, чотирьох із них притягнули до відповідальності.

Як відомо, на час локдауну супермаркетам заборонили продавати низку товарів. Приміром, побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі та товари для навчання. Такі магазини повинні зачинити ці відділи або не проводити розрахунок на касі.  

Локдаун в Києві: чи дотримуються карантинних обмежень жителі столиці

Локдаун в Києві: чи дотримуються карантинних обмежень жителі столиці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація