У Києві під час несподіваних рейдів маршрутками виявили низку порушень

У Києві під час несподіваних рейдів маршрутками виявили низку порушень

Фото: Press Центр

КМДА почала позапланові перевірки міських перевізників.

Київська влада розпочала позапланові перевірки столичних перевізників.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"Перші дні перевірок виявилися насиченими та продуктивними. За виявлені порушення на перевізників були складені акти. Вважаю за необхідне жорстко реагувати на найменші порушення, адже безпека пасажирів для нас у пріоритеті", – заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

За два дні було перевірено маршрутні таксі № 464, 459, 474, 497-К, 450, 437, 408, 201, 200-К, 198 та 194.

"У маршрутному таксі за маршрутом № 201 технічне завдання не відповідало заявленому в конкурсі, а в маршруті № 459 кількість транспортних засобів не відповідала договору. Такі порушення є підставами для розірвання договорів з цими перевізниками", - наголосили у КМДА, зауваживши, що на них було складено акти.

До того ж зазначається, що під час перевірки спіймали нелегального перевізника на маршруті № 501, який наказом Департаменту вже закритий – порушника оштрафували.

"Наша принципова позиція – замінити маршрутки комфортним та сучасним громадським транспортом. Для цього ми оновлюємо рухомий склад: закуповуємо автобуси, тролейбуси та трамваї високої місткості", – додав Симонов.

Як зазначається, позапланові перевірки перевізників триватимуть протягом наступних двох тижнів. У разі виявлення порушень дотримання ліцензійних умов буде здійснено комплексну перевірку господарської діяльності перевізника та у подальшому розглянуто питання анулювання ліцензії на право здійснення пасажирських перевезень.

Нагадаємо, раніше в Оболонському районі столиці внаслідок зіткнення маршрутного таксі та позашляховика постраждали п’ятеро осіб. Попередньо встановлено, що водій маршрутки, рухаючись у напрямку Героїв Дніпра, порушив правила дорожнього руху, скоїв поворот у невстановленому місці, внаслідок чого автомобіль ”Вольво ХС 90” вдарив мікроавтобус у праву сторону. У результаті маршрутка перекинулася на лівий бік. П’ятеро пасажирів маршрутного таксі отримали тілесні ушкодження (попередньо - нетяжкі), їх госпіталізували.

П'ятеро людей постраждали внаслідок ДПТ, яку спричинив водій маршрутки

П'ятеро людей постраждали внаслідок ДПТ, яку спричинив водій маршрутки

Повʼязані теми:

Наступна публікація