У Києві під будівлею ГПУ затримали групу фейкових АТОвців

Чоловіки за 400 грн погодилися взяти участь в акції протесту.

У Києві під будівлею Генеральної прокуратури України поліція затримала групу чоловіків, частина з яких була одягнена у камуфляж.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

За словами правоохоронців, чоловіки мали із собою великі господарські сумки, дехто просто під стінам ГПУ організовано переодягався у камуфляжний одяг. Аби встановити їхні анкетні дані та мотиви перебування під будівлею ГПУ, чоловіків доставили до Печерського управління поліції.

Зʼясувалося, що більшість із них – уродженці західних областей України, які прибули у столицю у пошуках роботи. Затримані пояснили, що поблизу залізничного вокзалу до них підійшов чоловік і запропонував за 400 гривень взяти участь у акції поблизу ГПУ. При цьому чоловіки мали одягнути українську військову форму, вдаючи учасників АТО, і тримати плакати провокаційного змісту.

Після надання пояснень поліції усіх чоловіків відпустили. Наразі правоохоронці працюють над встановленням організаторів акції.

Нагадаємо, у Києві вдень 7 липня на вулиці Богдана Хмельницького поблизу посольства Німеччини полісмени затримали людей, які хотіли здійснити провокації під дипломатичним відомством. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація