У Києві пес накинувся на п'ятирічного хлопчика: у дитини розірване коліно і п'ята

У Києві пес накинувся на п'ятирічного хлопчика: у дитини розірване коліно і п'ята

Фото: скриншот з відео

Собака була без намордника.

У столиці п'ятирічного хлопчика покусав сусідський собака, коли він разом із батьком повертався додому. У дитини розірване коліно і п'ята. Тварині нічого не загрожувало. Утім, що саме викликало агресію, у ТСН.19:30.

П'ятирічний Тимофій із татом повертався із садочка, а потім потрапив у травмпункт. Він каже, що просто хотів привітатися із сусідами: "Сталася якась проблема. Собака на мене вибігла і вкусила за ногу".

Батько хлопчика згадує, що собака була без намордника, але за повідок була прикута до труби. Пес на господаря не реагував. Батько ж хлопчика накинувся на собаку, взяв її за горло і почав душити. У той момент дитина вирвалася з пащі тварини.

Собака належить синові сусіда. Він кже, дуже схожий на американського пітбуля. У їхньому дворі бував часто. Батьки власника собаки шкодують, що така стуація сталася. 

Інструкторка дресирувальної школи для собак Юлія Чикригіна каже, якщо нема можливості контролювати собаку, вона повинна бути або вдома, або в машині. Вона працює з породами, які в народі називають бійцівськими. За її словами, проблема цих собак - господарі.

"Деякі беруть, щоб самоутвердитися. Пес не навчений, не вихований. Собака не соціальна. Агресія, скоріше за все, підкріплена господарем", - каже інструкторка. 

Собаці необхідна увага і дисципліна, пояснила фахівчиня. У поліції зареєстрували заяву про собачий напад і визначаються з кримінальним провадженням. 

Кореспондентка ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація