У Києві перевірять усі укриття та бомбосховища: що сталося 

У Києві перевірять усі укриття та бомбосховища: що сталося 

У Києві будуть перевіряти укриття і бомбосховища / Фото: Associated Press

Люди скаржаться на закриті укриття та бомбосховища.

У Києві перевірять усі укриття та бомбосховища. Адже мешканці столиці почали скаржитися, що після останньої ракетної атаки вночі 16 травня деякі з них були зачинені.

Про це повідомив керівник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Зазначається, що скарги щодо закритих укриттів надійшли від киян практично з усіх районів столиці. Саме тому голови РДА, поліція та муніципальна охорона отримали завдання проінспектувати всі місця захисту в Києві.

"Закриті укриття під час війни, під час таких масованих повітряних атак – це злочин. У найстисліший термін усі укриття міста Києва мають бути проінспектовані, зафіксовані всі об’єкти, до яких у цивільного населення немає доступу, а балансоутримувачі негайно забезпечать безперешкодний доступ до захисних споруд цивільного захисту. Таких випадків, як закриті укриття, в столиці на має бути. Це неприпустимо. Життя й безпека мешканців Києва є і завжди залишатимуться нашим найголовнішим пріоритетом", - заявив Сергій Попко.

Ракетні удари по Києву вночі 16 травня

Вночі 16 травня в Україні кілька разів оголошували повітряну тривогу. Зокрема, в Києві вона лунала двічі: від 02:25 до 04:04, а також - від 04:23 до 05:35.

Під час повітряної тривоги мешканці столиці почали повідомляти про вибухи. Звуки були дуже потужними і нагадували феєрверк, неба почервоніло від заграви. Спрацювали сили ППО. Уламки ракет попадали в багатьох районах столиці.

Стало відомо, що окупанти випустили по Києву шість ракет "Кинджал". Всі їх вдалося знищити. У КМВА цю атаку назвали винятковою за своєю щільністю. Йдеться про максимальну кількість атакувальних ракет за найкоротший проміжок часу.

Читайте також: 

Блогерка, яка виклала відео роботи ППО у Києві, записала вибачення

Блогерка, яка виклала відео роботи ППО у Києві, записала вибачення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація