У Києві перевірять усі ТРЦ після моторошної пожежі у Кемерові

У Києві перевірять усі ТРЦ після моторошної пожежі у Кемерові

Фото: ДСНС

Також ревізію проведуть в усіх місцях масового перебування людей.

Мер Києва Віталій Кличко доручив обстежити системи пожежної безпеки в торгово-розважальних центрах, комплексах та інших закладах масового перебування людей після трагедії у російському Кемерові.

Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба.

Трагедія в Кемерові: час згадати про пожежну безпеку

Трагедія в Кемерові: час згадати про пожежну безпеку

"Ми шоковані трагедією, що сталася у Кемерові. Пожежа спричинила велику кількість жертв, забрала життя людей, серед яких було багато дітей. Зважаючи на це, мер Києва доручив перевірити на відповідність нормам пожежної безпеки всі торгово-розважальні комплекси та інші місця масового перебування людей", - наголосив він.

За словами Пантелеєва, доручення стосується всіх сфер життєдіяльності міста, адже дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки є необхідною умовою діяльності кожного закладу і кожної організації.

"Із проханням невідкладно організувати спільні перевірки міська влада звернулася до Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Звертаю увагу власників торгово-розважальних закладів, інших закладів масового перебування людей на необхідність упорядкувати й забезпечити надійну роботу систем протипожежної безпеки", – додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимова вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення. За останніми офіційними даними, загинули 64 людини

Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках вказано 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Повʼязані теми:

Наступна публікація