У Києві перевірили маршрутки: з низкою перевізників розірвали договір

Дата публікації
Перегляди
3259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві перевірили маршрутки: з низкою перевізників розірвали договір

Фото: УНІАН

Фахівці назвали найпоширеніші порушення.

Фахівці Служби перевезень провели перевірки – за результатами склали 46 актів та розірвали 16 договорів з перевізниками на міських автобусних маршрутах.

Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, передає Укрінформ.

"Фахівцями Служби перевезень за період 2018 – перше півріччя 2019 року проведено 364 чергові перевірки дотримання перевізниками умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Києва та 42 позачергових перевірки", - повідомили у департаменті.

Зазначається, що фахівці Служби перевезень, за дорученням Департаменту транспортної інфраструктури, проводять чергові або позачергові перевірки, за наслідками яких перевізника попереджають про усунення порушень умов договору, або договір розривається.

"Найпоширенішими порушеннями умов договорів перевізниками, за які Департамент транспортної інфраструктури може розірвати договір або винести попередження, є: невиконання інвестиційних зобов’язань перевізником, робота на маршруті автобусів гірших, ніж ті, які подавались на конкурс, самовільна зміна кількості рухомого складу на маршруті, самовільна зміна схеми руху", - розповіли в Департаменті.

Водночас контроль за додержанням законодавства у сфері автомобільного транспорту, правил перевезень пасажирів і безпеки покладено на Міністерство інфраструктури України, Міністерство внутрішніх справ та їх територіальні органи. Працівниками Національної поліції України, згідно з наданими їм повноваженнями, здійснюється щоденний контроль дотримання водіями Правил дорожнього руху. Водії, посадові особи, які порушують Правила дорожнього руху, притягуються до адміністративної відповідальності у порядку, передбаченому законодавством України.

Нагадаємо, українська влада готується підвищити штрафи для маршрутників, які відмовляються перевозити пільговиків. Покарання за це може зрости одразу удвадцятеро. Найчастіше з хамством водіїв стикаються пенсіонери та ветерани АТО/ООС.

У Львові водій кермував маршруткою з пасажирами у нетверезому стані та без посвідчення водія  

У Львові водій кермував маршруткою з пасажирами у нетверезому стані та без посвідчення водія  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація