У Києві перекриють Шулявський шляхопровід. Робота громадського транспорту і схеми об’їзду в Інфографіці

У Києві перекриють Шулявський шляхопровід. Робота громадського транспорту і схеми об’їзду в Інфографіці

Фото: Центр організації та безпеки дорожнього руху м.Києва / Facebook

Шляхопровід планують відкрити до кінця року.

У Києві від 16 березня через реконструкцію перекриють Шулявський шляхопровід. Рух транспорту на цей час буде організовано прилеглими вулицями.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

До кінця 2019 року заплановано, серед іншого, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною у 158 м, велосипедних доріжок довжиною у 741 м, ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Фото: ТСН.ua

Так, рух транспорту в напрямку Олександра Довженка – Вадима Гетьмана відбуватиметься вулицями Антона Цедіка та Петра Нестерова, з виїздом на проспект Перемоги. Для цього на перетині вулиці Петра Нестерова та проспекту Перемоги влаштовано тимчасовий світлофор.

Далі – проспектом Перемоги до перетину з вулицею Гарматною – на зазначеному перехресті також влаштовується тимчасовий світлофор для забезпечення можливості лівого повороту на вулицю Гарматну. Далі – вулицею Гарматною та вулицею Виборзькою забезпечується виїзд на вулицю Вадима Гетьмана.

Щодо руху транспорту в напрямку Вадима Гетьмана – Олександра Довженка, то він відбуватиметься наявним реконструйованим з’їздом на проспект Перемоги з можливістю перетину проспекту та виїздом на вулицю Олександра Довженка реконструйованим з’їздом, де також влаштують тимчасовий світлофор.

На шляхах об’їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

Тролейбусний рух із боку Севастопольської площі вулицею Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку "Індустріальний міст"; з боку вулиці Олени Теліги вулицею Олександра Довженка – кінцеву зупинку "Вул. Івана Гонти".

Нагадаємо, українські водії ошелешені станом доріг після сходження снігу. Біда однакова в усіх регіонах – хіба що в столиці проблеми на настільки загрозливі. Повернути дорогам життя з року в рік намагаються здебільшого ямковим ремонтом. Однак експерти запевняють, що це – найбільше зло, яке влада робить із дорогами.

Шулявський міст закривають на реконструкцію

Шулявський міст закривають на реконструкцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація