У Києві перед судом постане лікар-анестезіолог, який неправильно ввів пацієнтці наркоз. Жінка впала в кому

У Києві перед судом постане лікар-анестезіолог, який неправильно ввів пацієнтці наркоз. Жінка впала в кому

Фото: УНІАН

Жінка перебуває у комі дев'ять місяців.

Столичний суд судитиме лікаря- анестезіолога з відділення анестезіології та інтенсивної терапії Центрального госпіталю МВС України через недбальство і зневагу посадовими інструкціями.

Про це повідомила прокуратура Києва в Facebook.

Неправильні дії медика стали передумовою важкої хвороби пацієнтки. Торік у листопаді під час проведення планової операції анестезіолог припустився помилки, ввівши пацієнтці наркоз не в трахею, а в стравохід.

Неправильні дії медика стали причиною розвитку у хворої гіпоксичного стану з наступним ураженням центральної нервової системи. Пацієнтка впала в кому. Перебуває у ній вже дев'ять місяців.

"Таким чином лікар-анестезіолог звинувачується в неналежному виконанні своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки для хворого», - йдеться в повідомленні прокуратури. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий термін.

Анестезіолог під час досудового слідства заперечував свою провину, стверджуючи, що все зробив правильно. Експертиза показала зворотнє. Після інциденту анестезіолога звільнили з лікарні. Зараз він офіційно ніде не працевлаштований.

На перше засідання, яке мало відбутися 6 серпня, не прийшли ні анестезіолог, ні прокурор. Засідання перенесли.

Як повідомлялося раніше, батьки 6-місячний малюка, який помер в одеській лікарні, звинувачують медиків у недбалості. Вони вважають, що помилки припустилися лікарі закладу, де дитину намагалися реанімувати, або педіатр, яка вела хлопчка. 

Шестимісячний малюк помер в Одесі: батьки підозрюють про лікарську недбалість

Шестимісячний малюк помер в Одесі: батьки підозрюють про лікарську недбалість

Повʼязані теми:

Наступна публікація