У Києві патрульний розповідями про службу врятував чоловіка, який хотів стрибнути з 17 поверху

У Києві патрульний розповідями про службу врятував чоловіка, який хотів стрибнути з 17 поверху

Фото: Facebook/Патрульна поліція України

Після перемовин киянин закурив і повернувся до квартири з підвіконня.

У Києві патрульний врятував життя мешканцю однієї з квартир на 17 поверсі будинку на проспекті Миколи Бажана, який хотів вистрибнути з вікна.

Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції.

Як зазначається, правоохоронців викликала дружина киянина, проте переговори з ним були марними, він говорив лише, що "життя нікчемне і всі проблеми закінчаться, коли я стрибну".

"Ситуація ускладнювалася тим, що чоловік сидів на вузькому парапеті за вікном й підійти до нього непомітно, щоб силою затягнути у безпечне місце, було неможливо. Спроби вмовити чоловіка тривали поки на місце події не приїхав командир роти патрульної поліції Віталій Задорожний", - розповіли у поліції.

Патрульний вирішив застосувати інший підхід ведення перемовин і розповів чоловіку свою історію життя та про ситуації, які він пережив на службі у поліції.

"Віталій знайшов потрібні слова, після яких чоловік вирішив закурити та погодився, що його життя не таке вже й складне. Після відвертої розмови чоловік дав Віталію свою руку та повернувся до квартири. Тепер ним опікуються лікарі", - додали у поліції.

Київ, проспект Миколи Бажана. Мешканець однієї з квартир на 17 поверсі виліз у вікно й вже приготувався стрибати донизу....

Опубликовано Патрульна поліція України Воскресенье, 8 сентября 2019 г.

Нагадаємо, раніше у Львові патрульний врятував самогубцю, який запхав скло до рота і намагався викинутися з вікна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація