У Києві п’яного водія після скоєння ДТП прив’язали до стовпа

У Києві п’яного водія після скоєння ДТП прив’язали до стовпа

У Києві п’яного водія після скоєння ДТП прив’язали до стовпа

Фото: Facebook/Киев Оперативный

Чоловік в’їхав своїм автомобілем у Toyota.

У Києві на Кільцевій дорозі п’яного водія авто, який влаштував ДТП, прив’язали до стовпа.

Про це повідомляє "Киев Оперативный" на своїй сторінці у Facebook.

"Пацанчик з малою нажерлися горілки і поїхали кудись на старенькому Ford. Далеко не вийшло, бо бєнзу не було. Заїхали на ОККО, що на Кільцевій, і одразу ж в‘їхали у Toyota. Вийшли і почали качати "права", він поліз із кулаками, за що трохи отримав і був прив‘язаний до стовпа, а мала - нападала з порожньою пляшкою з-під горілки. На щастя, її вдалося швидко вгамувати, і вона пішла спатунять до автівки", - йдеться у підписі до відео.

Окрім цього, очевидці розповіли, що у цей момент "якийсь наркозалежний" вирішив скористатися гармидаром і вкрасти пляшку шампанського, проте його спіймали і також скрутили.

"Нарік на заправці спить і чекає на охорону. Подруга в машині спить під шансон, а бухар прив'язаний до ліхтаря і чекає на поліцію", - резюмували очевидці.

Вважаєте, що бачили все? Може, й так, але цих унікалів - точно ні. Отже, пацанчик з малою нажерлися горілки і поїхали кудись на старенькому #Ford (#59750KE). Далеко не вийшло бо бєнзу не було. Заїхали на ОККО, що на Кільцевій і одразу ж в‘їхали у #Toyota. Вийшли і почали качати «права», він поліз з кулаками за що трохи отримав і був прив‘язаний до стовпа, а мала - нападати із пустою пляшкою з під горілки. На щастя її вдалося швидко вгамувати і вона пішла спатунять до автівки. В цей же момент якийсь наркозалежний вирішив скористатися кіпішем і вкрасти пляшку шампанського. Його ловлять і також крутять. Коротше, нарік на заправці спить і чекає охорону. Подруга в машині спить під шансон, а бухарь прив'язаний до ліхтаря і чекає на поліцію. Такі діла. Ну, а що - п’ятниця ж, х*лі‍♂️

Опубликовано Киев Оперативный Пятница, 12 апреля 2019 г.

Нагадаємо, раніше у Києві маршрутка збила жінку на пішохідному переході. За попередніми даними, жінка отримала травми.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація