Авто зруйновано вщент.
У Києві у ніч проти 6 травня сталася моторошна ДТП на вулиці Братиславській – водій Volkswagen Passat на європейських номерах влетів під причіп фури MAN, загинула жінка-пасажир.
Водій фури розповів, що зупинився у крайньому правому ряду, бо його транспортний засіб зламався. В нього була включена аварійка і встановлений знак аварійної зупинки. Невдовзі сталося зіткнення.
"Очевидці розповіли, що Passat на високій швидкості рухався в бік станції метро "Чернігівська" і намагався обігнати автомобіль, що їде попереду правою смугою. Під час здійснення маневру водій Passat не встиг завершити обгін і врізався у вантажівку", - пише dtp.kiev.ua.
Авто рознесло вщент, а його правий бік повністю опинився під причепом тягача. Водій легковика отримав незначні травми. На передньому сидінні була його 24-річна дружина, яка загинула від отриманих травм.
За попередньою інформацією поліції, водій Volkswagen Passat був у стані алкогольного сп’яніння.
Аби витягти тіло загиблої, на місце події виїжджав аварійно-рятувальний загін ДСНС.
Як повідомлялося раніше, у Києві на Кільцевій дорозі сталася смертельна ДТП за участю Skoda Fabia та Skoda Octavia. Внаслідок аварії одна людина загинула, ще п'ятеро отримали поранення. Усіх травмованих госпіталізовано.