У Києві освітян і курсантів збирають на "масовку" на заходи щодо безвізу - ЗМІ

У Києві освітян і курсантів збирають на "масовку" на заходи щодо безвізу - ЗМІ

Фото: УНІАН

У Печерській райадміністрації спростували цю інформацію.

Освітян Печерського району Києва і курсантів військового інституту КНУ імені Шевченка збирають на захід "Безвіз" у центрі Києва, який відбудеться ввечері 10 червня за участю президента України Петра Порошенка.

Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на відповідний документ із підписом начальника управління освіти Печерського району Тетяни Копил і одного з курсантів інституту.

Документ було спрямовано керівникам шкіл та дитячих садків факсограмою. У ньому йдеться про необхідність участі двох осіб від закладу освіти у заході, присвяченому запровадженню безвізу.

Курсант на умовах анонімності розповів, що розпорядження про "масовку" дав начальник військового інституту, колишній начальник Департаменту військової освіти і науки Міноборони генерал-майор Ігор Толок.

"Через своїх помічників, заступників, зокрема полковника Приліпка Олександра Федоровича він сказав, щоб усі курсанти йшли на цей мітинг, але в цивільній формі одягу", - розповів курсант.

Пізніше Печерська райдержадміністрація Києва спростувала інформацію щодо факсограми щодо примусової участі освітян у заході "Безвіз" за участю президента.

В адміністрації зазначили, що опублікована факсограма начальника управління освіти не містить ознак офіційного службового документа – на ній відсутні підпис керівника та реєстрація.

Опівночі за київським часом безвіз запрацює з Фінляндією, країнами Балтії, Румунією, Болгарією, Грецією та Кіпром. За годину безвізові двері відчинить більшість країн Європи – Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція. О другій ночі за Києвом без візи уже можна буде заїхати в Португалію. Ще за годину – в Ісландію. Пізніше за всіх, о 6:00 ранку, вільний в'їзд дозволить автономна частина Данії – острів Гренландія.

Все про останні години до безвізу та про перший досвід спрощених поїздок, які почнуться вже 11 червня, у текстовому онлайні: Україна з безвізом: читайте і дивіться головне про старт довгоочікуваної події

Порошенко і глава представництва ЄС опівночі запустили "безвізовий таймер"

Порошенко і глава представництва ЄС опівночі запустили "безвізовий таймер"

Повʼязані теми:

Наступна публікація