У Києві орудує нічний злодій-гульвіса: з'явилося відео

У Києві орудує нічний злодій-гульвіса: з'явилося відео

У Києві орудує нічний злодій-гульвіса: з'явилося відео

Фото: Київ Оперативний

Киян закликають бути обережними.

У Києві у чоловіка вкрали банківську картку, але побачив він це не одразу. Зранку йому почали приходити повідомлення про витрати, які відбувалися вночі в різних магазинах на Дарницькій площі. Пізніше житель столиці заблокував картку.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

Наголошується, що за всю ніч злодій нагуляв на 2300 гривень.

"Одразу заблокував картку. У додатку на деяких транзакції були зазначені адреси магазинів, ну і, звичайно, час коли цей чоловік розплачувався нею. Картка із пей-пасом, тому пароль не завжди вимагали. За цілу ніч хлопчина нагуляв на 2300 грн", - сказано в повідомленні.

Чоловік зазначив, що, судячи з камер відеоспостереження, зі злодієм була ще й жінка.

"Заяву в поліцію написано. Якщо хто-небудь упізнав злодія, прохання повідомити в правоохоронні органи", - підсумував постраждалий.

 

Внимание! #Розыск! 15 сентября вечером была украдена карточка приват банка. Сразу это не заметил вечером пришел домой и лег спать. С самого утра 16.09, когда проснулся, через приложение Приват24 начали приходить смс об ночных транзакциях (расплачивались всю ночь в разных магазинах на Дарницкой Площади). Сразу карточку заблокировал. В приложении на некоторых транзакциях были указаны адреса магазинов, ну и, естественно, время когда этот человек расплачивался ею. Карточка с пей-пасом, поэтому пароль не всегда требовали. За целую ночь парниша нагулял на 2300 грн. Адреса магазинов, где предоставили видео и скриншоты. Этот человек в двух магазинах был один,но на скриншотах видно, что в одном месте с ним была женщина еще. Заявление в полицию написал. Если кто узнал этого ночного гуляку, пожалуйста, сообщите в личку КО.

Опубліковано Киев Оперативный Вівторок, 22 вересня 2020 р.

Нагадаємо, у Києві затримали іноземця, який викрадав цінні речі у відвідувачів спортивних клубів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація