У Києві орудує група фейкових "газовиків", які видурюють у пенсіонерів гроші

У Києві орудує група фейкових "газовиків", які видурюють у пенсіонерів гроші

Фото: УНІАН

Ціна за техніку була вища за ринкову.

"Київгаз" пропонує 10 тисяч гривень тим, хто допоможе упіймати аферистів

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, злочинці  нав'язують літнім людям дорогу техніку та послуги, прикриваючись офіційними службами, а потім зникають.

За газову плиту Олег Ульяницький виклав 7650 грн. Ще кілька днів тому він вважав, що йому пощастило, але тепер розуміє - став жертвою аферистів. До нього завітали п'ятеро, які представилися працівниками "Київгазу". Говорили про те, що стару плиту треба терміново замінити - інакше вибухне та завдасть шкоди усьому будинку. Пенсіонер одразу погодився.

Псевдогазовики працюють з простою схемою - потенційних клієнтів обирають переважно серед пенсіонерів. Вони довіряють людям у костюмах і з документами і, як правило, не можуть швидко перевірити інформацію, хоча б в інтернеті. Їм описують переваги, обіцяють знижки на плити і безкоштовну установку. 

У Києві у поліцію написали заяви понад два десятка людей, які купили плити удвічі дорожче за їхню риночну ціну і недочекалися обіцяної безкоштовної послуги. Компанію молодиків бачили у багатьох районах столиці.

Юристи кажуть, що довести провину таких шахраїв буде складно, адже люди добровільно купують їхній товар. Але, коли вже зрозуміло, що вас ошукали, одразу викликайте поліцію.

У "Київгазі" нагадують  - їхніх працівників легко розпізнати - вони завжди вдягнені у спецодяг та мають при собі посвідчення. Вони сподіваються, що шахраїв швидко піймають і навіть пообіцяли 10 тисяч гривень винагороди, за будь-яку корисну інформацію про них.

У червні 2017 року У Києві кіберполіція затримала представників злочинної групи, яка складалась із чотирьох осіб і змогла ошукати банк на 7 млн гривень. Шахраї використовували підроблені банківські картки для придбання коштовних речей: годинників, ювелірних виробів, мобільних телефонів, тощо.

Вікторія Ніконенко

У столиці шахраї видурюють гроші в пенсіонерів, нав’язуючи дорогу газову техніку та послуги

У столиці шахраї видурюють гроші в пенсіонерів, нав’язуючи дорогу газову техніку та послуги

Повʼязані теми:

Наступна публікація