У Києві оператор реклами зрізав магнолію, аби встановити білборд: у Мережі обурені

У Києві оператор реклами зрізав магнолію, аби встановити білборд: у Мережі обурені

Фото: із соцмереж

Подія сталася на вулиці Січових Стрільців, 30а.

У Києві оператор реклами зрізав магнолію, аби встановити білборд.

Подія сталася на вулиці Січових Стрільців, 30а (стара назва - вулиця Артема).

Про це повідомили дописувачі Facebook.

"На Артема заради цього щита знищили прекрасну магнолію. Знаю, що багато хто любив, милувався. Для когось це було дуже особистим і знаковим дерево. Зрозуміло, що LG не власники конструкції. Власник "Айкон Медіа". "Зеленбуд", природно, дозвіл дав. За паперами все ок...", - пише Галина М.

 

Не про HR Дилемма у меня. На Артёма ради этого щита уничтожили красивейшую магнолию. Знаю, что многие любили,...

Опубліковано Галиною Морозовою Четвер, 4 березня 2021 р.

 

Мережу обурив цей кричущий випадок:

  • "Магнолія була неймовірна, я плакала, як побачила той обрубок. Думаю, про те, що рекламодавець про дерево - ні сном, ні духом. Питання до власника площини і його звірські дії";
  • "Макет огидний. Ще й LG забруднили. А що можна зробити? Як таких наставити на розум?";
  • "Цензурних слів немає".

На інцидент також відреагувала Асоціація операторів зовнішньої реклами. Там заявили, що обурені знищенням магнолії в центрі Києва не менше за киян.

"Компанія ТОВ "Айкон Медіа", якій належить рекламна конструкції по вулиці Січових Стрільців, 30а не є членом Асоціації. Ми звернулись до КП "Київреклама" щодо цього інциденту і нам відповіли, що уже надіслали всі дані про власника рекламоносія до КО "Київзеленбуд". Надіємось, винні у знищенні унікального дерева понесуть покарання. Наголошуємо, члени Асоціації працюють винятково в рамках законодавства і ніколи б не допустили протиправних дій при розміщенні своєї реклами", - йдеться у повідомленні.

У компанії LG Electronics Ukraine, чий логотип розміщений на білборді, зазначили, що нині з’ясовують обставини пошкодження магнолії.

"Оператор рекламних носіїв Media Prostor викупив локацію для розміщень рекламних носіїв наприкінці осені, і в той самий період було пошкоджено дерево магнолії. Замовник вказаної реклами розпочав комунікацію щодо розміщення рекламного носія та обирав місце його розташування у грудні 2020 року, коли дерево, на жаль, вже було пошкоджене, і не міг знати про причини та час його пошкодження", - ідеться в повідомленні.

У компанії додали, що "LG Electronics Ukraine та ЖК Creator City не є причетним та/або відповідальним за пошкодження магнолії, ми підтримуємо обурення киян з приводу ситуації, що склалася, та маємо намір взяти участь в ініціативі озеленення Києва. Наразі, проводяться необхідні погодження з КО "Київзеленбуд" щодо належного місця та виду дерев, які будуть висаджені за участі нашої компанії та компанії-партнера".

Нагадаємо, в Одесі намагаються врятувати сплюндровану 200-річну "пушкінську тополю".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3449
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація