У Києві охоронці недобудованої висотки побили і пограбували відомого руфера Mustang Wanted

У Києві охоронці недобудованої висотки побили і пограбували відомого руфера Mustang Wanted

Фото: facebook.com/mustang.wanted.25

Конфлікт вдалося владнати завдяки втручанню юриста.

У столиці потрапив у конфліктну ситуацію Григорій Кириленко, відомий як руфер Mustang Wanted. Його схопили охоронці на одній із забудов.

Йоу друзья ! Меня ограбили охранники на стройке, немного побили даже )) Приехала Полиция И не знают что делать Не могут даже камеры у охранников забрать )) Что посоветуете ?)

Опубліковано Григорієм Мустангом Неділя, 8 вересня 2019 р.

Про інцидент повідомив сам Григорій "Мустанг" на сторінці у фейсбук. "Йоу друзі! Мене пограбували охоронці на будівництві, трохи побили навіть", - зізнався він. Зі слів руфера, поліцейські, котрі прибули на виклик, "не знають, що робити". "Не можуть навіть камери в охоронців забрати", - пояснив потерпілий і попросив поради.

Все окей. Кто был не прав извинился, с охраной разобрались, все вещи вернули. Я очень тронут всеми вашими сообщениями...

Опубліковано Григорієм Мустангом Понеділок, 9 вересня 2019 р.

На цей заклик відгукнулися чимало юзерів, а завдяки розголосу проблему через кілька годин вдалося вирішити. "Все окей. Хто був не правий – вибачився, з охороною розібралися, все речі повернули", - констатував Григорій "Мустанг". Він зізнався, що безпорадність копів його прикро вразила. "Сьогодні я спостерігав, як бути не повинно, і не хочу, щоб так було. Я це відчув, і прямо глибоко задумався, що з цим можна зробити. Найменше – це не бути байдужим", - зауважив він.

Український руфер Mustang видерся на верхівку будівельного крана у Куала-Лумпурі

Український руфер Mustang видерся на верхівку будівельного крана у Куала-Лумпурі

Раніше в липні український руфер Григорій Мустанг, відомий тим, що розфарбував у кольори українського прапора зірку на багатоповерхівці у Москві, опублікував лячне відео з верхівки колеса огляду у Тблісі (Грузія).

Наступна публікація