У Києві обмежать рух транспорту через молебні та хресні ходи до Дня хрещення Русі

Дата публікації
Перегляди
1568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві обмежать рух транспорту через молебні та хресні ходи до Дня хрещення Русі

Фото: УНІАН

Всього заплановано три заходи в різні дні.

У Києві під час заходів з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі буде обмежено рух автотранспорту.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Заходи відбудуться 24, 27 та 28 липня. У вівторок, 24 липня, за зверненням Патріархії Української Автокефальної Православної церкви відбудеться Божественна літургія біля Андріївської церкви та хресний хід за маршрутом: Андріївський узвіз - вулиця Десятинна - Михайлівська площа - вулиця Трьохсвятительська - Володимирська гірка. Також відбудуться молебні біля пам'ятника княгині Ользі, апостолу Андрію Первозванному та просвітителям Кирилу і Мефодію. Захід триватиме від 9:00 до 13:30.

У п'ятницю, 27 липня, за зверненням канцелярії Київської митрополії Української Православної Церкви відбудеться молебень на Володимирській гірці та хресний хід за маршрутом: Володимирська гірка - вулиця Трьохсвятительська - Європейська площа - вулиця Михайла Грушевського - вулиця Івана Мазепи - вулиця Лаврська. Це триватиме від 11:00 до 16:30.

У суботу, 28 липня, за зверненням Української Православної Церкви Київського патріархату відбудеться хресний хід за маршрутом: бульвар Тараса Шевченка - вулиця Володимирська - вулиця Трьохсвятительська - Володимирська гірка. Також заплановано молебень на Володимирській гірці. Захід триватиме від 12:00 до 13:30. 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко висловлював сподівання, що Вселенський патріарх Варфоломій може надати Україні право на власну Помісну Православну автокефальну церкву до Дня хрещення Русі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Крещение сына Сассексов
Дата публікації
Перегляди
1568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація