У Києві облили зеленкою і багном директора Росспівробітництва

У Києві облили зеленкою і багном директора Росспівробітництва

У Києві облили зеленкою і багном директора Росспівробітництва

Директор Росспівробітництва / Фото: Facebook / Родіон Шовкошитний

За словами активіста, Воробйов є спонсором "Безсмертного полку".

У столиці активісти С14 облили зеленкою та багнюкою директора Російського центру науки та культури у Києві Костянтина Воробйова.

Про це повідомив у Facebook активіст Родіон Шовкошитний. 

За його словами, він перебував у автомобілі неподалік, коли члени С14 облили Воробйова.

Це директор "россатруднічєство в Україні" Варабйов, російський шпигун, тобто дипломат. Прилетів з Майорки попраздновать Побєду в Києві. Спонсор бессмєртнага полка, якраз туди і збирався. Я зовсім випадково опинився поруч. Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція гурту Пирятин - Арта. Аж раптом щось сталосі, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14 - і зеленкою його, і гівном його. Я людина вихована, прикрутив радіо, відклав трактат, зняв пенсне. Вийшов перепитати, чи все в порядку. Сьогодні бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше

Опубліковано Rodion Shovkoshytnyi 8 травня 2018 р.

"Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція гурту Пирятин - Арта. Аж раптом щось сталосі, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14 - і зеленкою його, і гівном його", - пише Шовкошитний.

Він додав, що Воробйов є спонсором "Безсмертного полку" у Києві, збирався йти на захід і сьогодні. Активіст зазначив, що сьогодні "бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше".

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, в Україні відзначають День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У зв'язку з цим у Києві частково перекрили рух.

Наступна публікація