У Києві нова хвиля отруєнь собак доґхантерами

У Києві нова хвиля отруєнь собак доґхантерами

Фото: pixabay.com

Симптоми, які викликані отруєнням, насамперед – це судоми.

У столиці нова хвиля отруєнь собак доґхантерами. За добу, лише до однієї з ветлікарень Києва надійшли четверо хвостатих пацієнтів у критичному стані.

Які симптоми отруєння, та що робити аби врятувати життя своїх чотирилапих вихованців, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

"На вулиці Золотоворітській, а також на вулицях Січових Стрільців, Гончара, Софійській площі днями доґхантери розкидали їжу з медичним препаратом усередині. Саме після прогулянок цими вулицями песики у тяжкому стані потрапили до ветеринарної клініки! Вчора я вже поспілкувався з керівником відділення реанімації та інтенсивної терапії, куди потрапляли хвостаті, аби він розповів що ж це за речовина та які симптоми отруєння у тварин. Він повідомив, що цей препарат застосовують при лікуванні туберкульозу", - йдеться у сюжеті "Сніданку".

Ветлікар додав, що симптоми, які викликані отруєнням, у першу чергу – це судоми.

Помітити отруту неозброєним оком на вулиці, особливо в темну пору, майже неможливо. Доґхантери пхають ці таблетки у м'ясо, ковбасу чи хліб. Звісно, у такому випадку собаці в жодному разі нічого не можна дозволяти їсти з землі. Якщо ж проґавили, і з'явилися симптоми, у домашніх умовах врятувати чотирилапого дуже складно.

"Важливо розуміти, що якщо розвинулися судоми, викликати блювання, напувати соляним розчином, розчином перекису, вже фактично немає сенсу! У такому випадку зробити мінімум - це ввести антидот, це вітамін В6, це доза 1-3 мл на кг", - зазначив ветлікар.

"Вчора нам показали і інших тварин, які перебували у відділені реанімації! Хтось з них у медикаментозному сні, хтось намагається оговтатись після нього. І дивлячись на цих безпомічних собак, важко збагнути логіку людей, які намагались їх вбити. Вочевидь, такі справи має розслідувати поліція і покарання повинно бути відповідне", - зазначає кореспондент "Сніданку".

Нагадаємо, за жорстоке поводження з тваринами передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. За такі правопорушення перебачено штраф, адмінарешт до шести місяців або обмеження волі терміном до двох років.

Отруєння собаки: як розпізнати та надати першу допомогу

Отруєння собаки: як розпізнати та надати першу допомогу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація