У Києві незаконно працює майже половина маршруток – КМДА

У Києві незаконно працює майже половина маршруток – КМДА

Фото: УНІАН

Станом на середину листопада відсутні законні підстави на обслуговування перевізниками в режимі маршрутного таксі 40% маршрутів.

Київська міська державна адміністрація констатує незаконність роботи 40% маршрутних таксі в столиці.

Про це йдеться в результатах аудиту ефективності оцінки функціонування в департаменті транспортної інфраструктури системи внутрішнього контролю процесу "Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування", передають Українські Новини.

Зазначається, що під час аудиту було виявлено низку суттєвих недоліків з організації і контролю з боку департаменту транспортної інфраструктури та неефективної роботи з боку Комунальної служби перевезень.

Зокрема, зазначено, що станом на середину листопада відсутні законні підстави на обслуговування перевізниками в режимі маршрутного таксі 40% маршрутів (67 із 166, які існують).

З них за 11 маршрутами у зв'язку з прийняттям рішень департаменту транспортної інфраструктури про закриття цих маршрутів і 56 маршрутами (37% з 155 відкритих) у зв'язку з закінченням термінів дії договорів.

Зазначається, що в деяких випадках термін дії договорів закінчився 6-9 років тому.

Під час аудиту виявлено, що департаментом не проводиться перевірка наданої перевізниками інформації про наявність працівників, які здійснюють щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів та проводять щоденний огляд стану здоров'я водія і якості автобусів.

У Києві маршрутне таксі наїхало на людей, які йшли до тролейбуса

У Києві маршрутне таксі наїхало на людей, які йшли до тролейбуса

Нагадаємо, у суботу, 4 листопада, у Києві на вулиці Героїв Дніпра біля зупинки громадського транспорту сталася аварія за участю маршрутки №464. На зупинку прибув тролейбус, який зупинився в другому ряду для висадки пасажирів, з нього вже почали виходити люди, коли в цей момент маршрутка заїжджала до першого ряду та збила двох людей на смерть.

Загиблими у ДТП з маршруткою у Києві виявилися полковник і колишній помічник ректора Національної академії Служби безпеки України Валерій Корнієнко і його дружина. Водій маршрутки, яка  начебто скоїла наїзд, раніше озвучив ТСН свою версію, мовляв, пішоходів роздавив автобус, який стояв попереду нього і раптово здав назад. Згодом мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити перевізників столиці через загибель двох пішоходів після наїзду маршрутки. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація