У Києві невідомі вдерлися до приміщення інформагентства й облили кефіром спортивного журналіста

У Києві невідомі вдерлися до приміщення інформагентства й облили кефіром спортивного журналіста

Фото: Інтерфакс Україна

Прес-конференція була присвячена темі корупції в українському футболі.

У Києві невідомі молодики, приховуючи обличчя, увірвалися до приміщення інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна", де відбувалась прес-конференція на тему "Корупція в українському футболі".

Інцидент стався під час онлайн-трансляції конференції на сторінці агентства в YouTube.

Зловмисники почали вимикати світло, а після цього облили кефіром спікерів прес-конференції спортивного журналіста, головного редактора журналу "Футбол" Артема Франкова та адвоката, представника ГО "Ініціативи майбутнього" Олега Скупінського.

Як заявили нападники, вони є громадською організацією, проте назви не оприлюднили. Один із невідомих представився Ігорем, який наголосив, що молодики заважатимуть проведенню заходу, поки Франков та Скупінський не підуть.

На місце події викликали правоохоронців.

Нагадаємо, раніше у столиці зірвали сесію Київради. Невідомі облили зеленкою та закидали яйцями депутата Гусовського. Столичні обранці мали розглядати заборону на будівництво в історичній частині Києва. Однак послались на непевну ситуацію біля стін мерії і вирішили розійтись.

Депутата Гусовського облили зеленкою та закидали яйцями під будівлею Київради

Депутата Гусовського облили зеленкою та закидали яйцями під будівлею Київради

У нападі брали участь молодики у формі, схожій на військову, які не назвали організації, до якої належать. За кілька хвилин поліція затримала 19 чоловіків. Гусовський після отримання медичної допомоги прокоментував події – він зазначив, що головне – встановити замовників нападу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація